Maszyn

Maszyny jako zabezpieczenie kredytu

Głównie przedsiębiorcy zdają sobie świetnie sprawę z tego jakie korzyści zapewnia płynność finansowa - jako że mogą z wykorzystaniem niej inwestować w kolejne plany. Naturalnie stąd nasze przedsiębiorstwo finansowe udziela kredytów pod zastaw maszyn budowlanych i sprzętów rolniczych - zarówno firmom jak i osobom prywatnym. Z racji zastawienia maszyn, które w danej chwili nie są wykorzystywane - przedsiębiorca może zdobyć pieniądze na dalszą działalność lub rozszerzenie inwestycji. Nasi kredytobiorcy nie są w dodatku zobowiązywani do przedstawienia dokumentów takich jak zaświadczania na rzecz ZUS, KRUS czy Urzędu Skarbowego. Nie monitorujemy także wpisu do ewidencji w BIK czy KRD - przejmujemy także zadłużone maszyny budowlane i sprzęt rolniczy.

Kredyt pod zastaw domu

Umożliwiamy bardzo solidne warunki zawiązania umowy kredytowej pod zastaw domu. Nawet do 50% ceny nieruchomości - zachęcamy do zapoznania się z propozycją.

Kredyty pod zastaw ruchomości

Jeżeli chcesz zaciągnąć pożyczkę pod zastaw takich ruchomości jak samochód, maszyn rolnych, sprzętu budowlanego, jachtu czy papierów wartościowych - przekonaj się jakie warunki proponuje nasze przedsiębiorstwo finansowe.

Kredyt pod zastaw działki

To znakomita forma zyskania płynności finansowej. Przkonaj się jakie warunki stawiamy i jakich dokumentów żądamy, by uzyskać kredyt pod zastaw posesji bez BIK.

Kredyt pod zastaw mieszkania

To doskonała forma zdobycia płynności finansowej. Sprawdź jakie warunki stawiamy i jakich dokumentów żądamy, aby uzyskać kredyt pod zastaw posesji bez BIK.