Maszyn

Maszyny jako zabezpieczenie kredytu

Głównie przedsiębiorcy zdają sobie świetnie sprawę z tego jakie korzyści zapewnia płynność finansowa - jako że mogą z wykorzystaniem niej inwestować w kolejne plany. Naturalnie stąd nasze przedsiębiorstwo finansowe udziela kredytów pod zastaw maszyn budowlanych i sprzętów rolniczych - zarówno firmom jak i osobom prywatnym. Z racji zastawienia maszyn, które w danej chwili nie są wykorzystywane - przedsiębiorca może zdobyć pieniądze na dalszą działalność lub rozszerzenie inwestycji. Nasi kredytobiorcy nie są w dodatku zobowiązywani do przedstawienia dokumentów takich jak zaświadczania na rzecz ZUS, KRUS czy Urzędu Skarbowego. Nie monitorujemy także wpisu do ewidencji w BIK czy KRD - przejmujemy także zadłużone maszyny budowlane i sprzęt rolniczy.

Kredyt pod zastaw domu

Umożliwiamy bardzo solidne warunki zawiązania umowy kredytowej pod zastaw domu. Nawet do 50% ceny nieruchomości - zachęcamy do zapoznania się z propozycją.

Kredyt pod zastaw działki

To znakomita forma zyskania płynności finansowej. Przkonaj się jakie warunki stawiamy i jakich dokumentów żądamy, by uzyskać kredyt pod zastaw posesji bez BIK.

Kredyt pod zastaw mieszkania

To doskonała forma zdobycia płynności finansowej. Sprawdź jakie warunki stawiamy i jakich dokumentów żądamy, aby uzyskać kredyt pod zastaw posesji bez BIK.

Kredyty pod zastaw ruchomości

Jeżeli chcesz zaciągnąć pożyczkę pod zastaw takich ruchomości jak samochód, maszyn rolnych, sprzętu budowlanego, jachtu czy papierów wartościowych - przekonaj się jakie warunki proponuje nasze przedsiębiorstwo finansowe.