Gruntu

Pożyczka pod zastaw  działki

Kredyt bez BIK pod zastaw działki pozyskują u nas osoby i przedsiębiorstwa które przedstawiły jeden z dwóch wymaganych przez nas dokumentów - prawa własności posiadłości i dokument świadczący o planie zagospodarowania ziemii. Nasz interesant biorący kredyt może mieć zadłużenia, a także komornika - propozycję i okoliczności otrzymania pożyczki możemy ustalić z każdym indywidualnie, tak aby były one adekwatne do potrzeb kredytobiorcy. Wniosek o pożyczkę pod zastaw ziemii rozpatrywany jest w ciągu doby, natomiast umowa może zostać podpisana nawet w ciągu 3 dni roboczych.

Kredyt pod zastaw mieszkania

To doskonała forma zdobycia płynności finansowej. Sprawdź jakie warunki stawiamy i jakich dokumentów żądamy, aby uzyskać kredyt pod zastaw posesji bez BIK.

Kredyt pod zastaw działki

To znakomita forma zyskania płynności finansowej. Przkonaj się jakie warunki stawiamy i jakich dokumentów żądamy, by uzyskać kredyt pod zastaw posesji bez BIK.

Kredyty pod zastaw ruchomości

Jeżeli chcesz zaciągnąć pożyczkę pod zastaw takich ruchomości jak samochód, maszyn rolnych, sprzętu budowlanego, jachtu czy papierów wartościowych - przekonaj się jakie warunki proponuje nasze przedsiębiorstwo finansowe.

Kredyt pod zastaw domu

Umożliwiamy bardzo solidne warunki zawiązania umowy kredytowej pod zastaw domu. Nawet do 50% ceny nieruchomości - zachęcamy do zapoznania się z propozycją.