Pod zastaw – Hipotekę

Uzyskanie kredytu bez BIK na świetnych i najkorzystniejszych warunkach można zorganizować zastawiając swoją nieruchomość. W wielu przypadkach przedsiębiorcy lub osoby prywatne {postanawiają wykonać tego typu krok - dlatego że jest to bezpieczna i szybka forma pożyczki - tym bardziej, że nie potrzeba do niej mieć zdolności kredytowej oraz innych dokumentów które udaremniałyby możliwość zaciągięcia wierzytelności.

Kredyt pod zastaw mieszkania

To doskonała forma zdobycia płynności finansowej. Sprawdź jakie warunki stawiamy i jakich dokumentów żądamy, aby uzyskać kredyt pod zastaw posesji bez BIK.

Kredyty pod zastaw ruchomości

Jeżeli chcesz zaciągnąć pożyczkę pod zastaw takich ruchomości jak samochód, maszyn rolnych, sprzętu budowlanego, jachtu czy papierów wartościowych - przekonaj się jakie warunki proponuje nasze przedsiębiorstwo finansowe.

Kredyt pod zastaw działki

To znakomita forma zyskania płynności finansowej. Przkonaj się jakie warunki stawiamy i jakich dokumentów żądamy, by uzyskać kredyt pod zastaw posesji bez BIK.

Kredyt pod zastaw domu

Umożliwiamy bardzo solidne warunki zawiązania umowy kredytowej pod zastaw domu. Nawet do 50% ceny nieruchomości - zachęcamy do zapoznania się z propozycją.