Papierów wartościowych

Pożyczka może być zabezpieczana papierami wartościowymi

Podobnie papiery wartościowe mogą być jak hipoteka w kredycie pod zastaw. Nasza firma daje pożyczki bez BIK na podstawie przejęcia akcji, funduszy inwestycyjnych, polis ubezpieczeniowych i weksli. Warunki wypłacenia takiego kredytu konsultujemy z klientami indywidualnie zwracając uwagę na to, żeby oferta była należyta i odpowiednia do ceny zastawianego dokumentu. Każdemu kredytobiorcy gwarantujemy dyskrecję i pełen profesjonalizm - nie wymagamy zaświadczenia o zarobkach i zdolności kredytowej.

Kredyty pod zastaw ruchomości

Jeżeli chcesz zaciągnąć pożyczkę pod zastaw takich ruchomości jak samochód, maszyn rolnych, sprzętu budowlanego, jachtu czy papierów wartościowych - przekonaj się jakie warunki proponuje nasze przedsiębiorstwo finansowe.

Kredyt pod zastaw domu

Umożliwiamy bardzo solidne warunki zawiązania umowy kredytowej pod zastaw domu. Nawet do 50% ceny nieruchomości - zachęcamy do zapoznania się z propozycją.

Kredyt pod zastaw mieszkania

To doskonała forma zdobycia płynności finansowej. Sprawdź jakie warunki stawiamy i jakich dokumentów żądamy, aby uzyskać kredyt pod zastaw posesji bez BIK.

Kredyt pod zastaw działki

To znakomita forma zyskania płynności finansowej. Przkonaj się jakie warunki stawiamy i jakich dokumentów żądamy, by uzyskać kredyt pod zastaw posesji bez BIK.