Papierów wartościowych

Pożyczka może być zabezpieczana papierami wartościowymi

Podobnie papiery wartościowe mogą być jak hipoteka w kredycie pod zastaw. Nasza firma daje pożyczki bez BIK na podstawie przejęcia akcji, funduszy inwestycyjnych, polis ubezpieczeniowych i weksli. Warunki wypłacenia takiego kredytu konsultujemy z klientami indywidualnie zwracając uwagę na to, żeby oferta była należyta i odpowiednia do ceny zastawianego dokumentu. Każdemu kredytobiorcy gwarantujemy dyskrecję i pełen profesjonalizm - nie wymagamy zaświadczenia o zarobkach i zdolności kredytowej.

Kredyt pod zastaw mieszkania

To doskonała forma zdobycia płynności finansowej. Sprawdź jakie warunki stawiamy i jakich dokumentów żądamy, aby uzyskać kredyt pod zastaw posesji bez BIK.

Kredyty pod zastaw ruchomości

Jeżeli chcesz zaciągnąć pożyczkę pod zastaw takich ruchomości jak samochód, maszyn rolnych, sprzętu budowlanego, jachtu czy papierów wartościowych - przekonaj się jakie warunki proponuje nasze przedsiębiorstwo finansowe.

Kredyt pod zastaw działki

To znakomita forma zyskania płynności finansowej. Przkonaj się jakie warunki stawiamy i jakich dokumentów żądamy, by uzyskać kredyt pod zastaw posesji bez BIK.

Kredyt pod zastaw domu

Umożliwiamy bardzo solidne warunki zawiązania umowy kredytowej pod zastaw domu. Nawet do 50% ceny nieruchomości - zachęcamy do zapoznania się z propozycją.